25 jaar lid


01-11-1984 – S.Fortes
01-11-1984 – E.Bijl
01-09-1984 – J.F. Näring
01-04-1984 – Y.C.Hoogstrate-Kerkhof
01-03-1983 – M.Bakker
01-01-1983 – C.P.Hoogstrate
01-11-1982 – E.de Wit
01-11-1982 – B.Sprong
01-09-1982 – R.van Raamsdonk

01-08-1981 – Yvet Kubbinga
01-02-1981 – O. Huisman
01-02-1981 – F. Damen
01-01-1981 – H.W. de Hoog-v. Leersum
01-01-1981 – J. Kooijmans-Stamkot
01-03-1980 – D. Zweverink
01-03-1980 – M. Kuller-van Dijk
01-03-1980 – S. Bijl
01-03-1980 – I. Vogel
01-09-1979 – L. Damen
01-02-1979 – P.C. Bijl-de Vos
01-11-1978 – E. Kinds
01-10-1978 – J. v. Nieuwamerongen
01-10-1978 – G.J. Haas
01-09-1978 – W. Bijl
01-05-1978 – E. v. Nieuwamerongen
01-03-1978 – H.C.P. de Bruin
01-02-1978 – H.J. Kuller
01-09-1977 – N. v. Nieuwamerongen
01-09-1977 – P. v. Nieuwamerongen
01-01-1977 – W. Bloemberg
01-01-1976 – D. Bergsma
01-01-1976 – P. v. Yperen-Pleysier
01-01-1976 – W.C. den Beejen
01-01-1976 – J. de Jonge
01-01-1976 – N. v. Genderen
01-09-1975 – H. Vermeer
01-09-1974 – M. du Frenne
01-09-1974 – M. Veltman
01-09-1974 – J.C. Zabel
01-09-1974 – R. v.d.Heiden
01-04-1974 – J. Verhulst
01-02-1974 – J. Corpeleijn
01-05-1972 – S. v.d.Kant-de Ruiter
01-05-1973 – P. de Haan
01-02-1972 – R. Oosterling
01-11-1971 – G.Andela-Goedema
01-10-1971 – J.H. van Yperen
16-02-1971 – B.Vogel
01-09-1970 – H.Jager